Spokojenost Mac OS High Sierra

Více
8 měsíců 3 dní zpět #1703 od cehos
cehos COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Spokojenost Mac OS High Sierra
Ahoj,

vzhledem k rozpačitým informacím na internetu a vzhledem k tomu, že ve velmi krátké době máme (pokud počítám i Supplemental Update 17A405) již čtvrtou verzi OS High Sierra, mě přivádí na mysl tuto otázku: jak jste s tímto novým systémem jako běžní uživatelé spokojeni?

Čehoš

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.

Více
7 měsíců 4 týdnů zpět #1715 od ideapad
ideapad COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED Spokojenost Mac OS High Sierra
Zatim spise nespokojenost, ale asi jen kvuli instalace, trva to dele na stejnem zeleze, za predpokladu SSD to samo prevede na AFPS (da se obejit v prubehu instalace), prijde mi, ze zatim na tom lepi vice nez tam je :) kazdou chvili nejake prekvapeni.. a to me spise odrazuje od toho, nahodit to do ostreho provozu. za me tedy zatim Sierra, ale to se muze za dva tri mesice klidne zmenit

HACKINTOSH IS NOT FOR LAZY PEOPLE

Více
7 měsíců 3 týdnů zpět #1721 od DidaJI
DidaJI COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED Spokojenost Mac OS High Sierra
Já jsem zatím v celku spokojený, mám to na dvou PC a až na to, že každou chvilku přichází nějaká záplata, tak to celkem funguje. Mám to už od BETA verze, kde jsem trochu bojoval s rozchozením WEB driverů od NVIDIE, protože na betu nebyly, ale i to se povedlo obejít. S příchodem ostré verze už je to v pohodě...
Jsem ale vcelku nováček, začal jsem s hackintoshema vážněji v podstatě až se Sierrou High, takže to nedokážu zpětně moc porovnat.

Docela rád bych hlavně vyzkoušel místo AFPS HFS+, ale nějak se mi to při čisté instalaci nedařilo obejít. Jak jsi to dělal ideapade?
Já i když na začátku instalace spustím diskovou utilitu a systémový disk přeformátuju na HFS, tak si ho instalace stejně převede na AFPS.
S AFPS nemám žádný problém, ale spousta videí na internetu ukazuje, že je HFS+ rychlejší, tak bych to rád vyzkoušel...

Více
7 měsíců 3 týdnů zpět - 7 měsíců 3 týdnů zpět #1722 od cehos
cehos COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED Spokojenost Mac OS High Sierra
aktualizace, ale i čistá instalace vždy automaticky přepisuje SSD na nový APFS. Osobně si myslím, že tento nový systém je potřeba ze strany Apple ještě doladit, což potvrzují neustálé aktualizace apfs.efi, při každé nové aktualizaci systému.

konvert APFS lze pochopitelně vypnout, ale je to možné jen při čisté instalaci High Sierra. Provádí se to v průběhu instalace terminálovým příkazem. Pokud budeš následovat návod v odkazu, tak to nemůžeš pokazit, je to návod jak pro blbce, krok po kroku vč. obrázků: www.tonymacx86.com/threads/unibeast-inst...tel-based-pc.235474/

Čehoš
Poslední úprava: 7 měsíců 3 týdnů zpět od cehos.

Více
7 měsíců 3 týdnů zpět #1723 od DidaJI
DidaJI COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED Spokojenost Mac OS High Sierra
Tuto variantu znám, zkoušel jsem to hned při první instalalci, ale vím, že se mi to z nějakého důvodu nedřilo. Pak už při dalších testech jsem se na to vyprdnul.
Zkusím to tedy ještě jednou na mém testovavím SSDčku a dám vědět jestli se mi to povedlo.

Zdenek.

Více
7 měsíců 3 týdnů zpět #1724 od cehos
cehos COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED Spokojenost Mac OS High Sierra
Ok, hodně štěstí. Nevím proč to napoprvé nešlo. Má zkušenost je taková, že zveřejněné návody na Tonymacx86 fungují spolehlivě. Třeba jsi udělal nějakou drobnou chybičku.

Čehoš

Vygenerováno za 0.743 sekund