Video Editing Hackintosh

Více
2 měsíců 4 dní zpět #2214 od micinkator
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Ahoj vespolek.

Najde se tu někdo kdo se věnuje video editingu? Iděálně FinalCutProX. Jde mi o použití některých pluginů, sehnání dalších apod. Např. by se hodil plugin na Sledování objektu a následné stabilizace, takový plugin má např. "PixelFilmStudios - Stabilizer 2.0". Samozřejmě placený a nenašel jsem nikde "ke stažení" :dry:

Nejsem žádný profi editor, mám to na editaci videí z motorky, z dovolených apod. a ač jsem pro podporu vývojářů, tak software za tisíce kč si pro zábavu kupovat nebudu, na to mám Playstation a herníPC...

Micinkator
Aktuální build:
AMD Ryzen 5 3600, Gigabyte Aourus X570 Elite, 250GB SSD NVME Samsung Evo 970, 1TB data HDD 7200rpm
AMD Vega64-LC, Fractal Design Define C, CPU Chladič AMD Wraith Prism

Work-build: i3-8100, 8GB DDR4, 250GB SSD KS hynix SC311, GTX 680 2GB

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.

Více
2 měsíců 4 dní zpět #2215 od DidaJI
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ahoj, já FinalCut používám docela často a nějaké PlugIns od PFS mám i koupené. Teď jsem se na to díval a momentálně je Stabilizer 2.0 za $25 a tady máš ještě dalších 30% slevový kupón: 9to5pixel

To už nejsou žádné tisíce, ale stokoruny, což mi přijde už akceptovatelné.

Ahoj: Zdenek.

Více
2 měsíců 3 dní zpět #2216 od micinkator
a funguje to i na cracknuté verzi Final Cutu? :-O

Micinkator
Aktuální build:
AMD Ryzen 5 3600, Gigabyte Aourus X570 Elite, 250GB SSD NVME Samsung Evo 970, 1TB data HDD 7200rpm

Více
2 měsíců 3 dní zpět #2217 od DidaJI
Ano, funguje.

Více
2 měsíců 3 dní zpět #2218 od micinkator
Oukej, dneska jsem dělal testování a odhalil jsem, že jsem neměl povolenou HW akceleraci. Po shlédnutí asi 2 návodů se mi podařilo ji povolit, renderování videa (asi 20min) se mi po zapnutí akcelerace podařilo zkrátit pod polovinu času.

Nicméně..... nevím jestli nedělám nebo nemám nastavné něco špatně... při renderování videa je vytížení CPU skoro na max a GPU se fláká někde kolem 25%, na netu jsem četl že borcům jejich RX 580 jede na max a CPU se fláká ...

Micinkator
Aktuální build:

Více
2 měsíců 2 dní zpět #2219 od DidaJI
Ono záleží co zrovna rendruješ. Ne všechny operace vytíží grafickou kartu na 100%. Zkus si založit projekt ve 4k a dej do něj nějaký složitý grafický přechod nebo efekt a zkus to pak vyrendrovat.

Za jak dlouho se ti dokončí (s vypnutím předrenderem) Bruce X test? Jestli to neznáš, tak je to i s návodem tady: blog.alex4d.com/2013/10/30/brucex-a-new-fcpx-benchmark/
Tím si nejlépe porovnáš, jestli ti jde render na plno přes grafiku nebo ne. Mě to dělá na Vega 64 jestli si dobře pamatuji cca 15 vteřin.

Vygenerováno za 0.893 sekund