High Sierra 10.13.4 s více monitory

Více
5 měsíců 1 týden zpět #1980 od cehos
cehos COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED High Sierra 10.13.4 s více monitory
Ahoj,

včera jsem updatoval svůj Hackintosh na verzi 10.13.4 a zjistil jsem, že systém nevidí druhý monitor. Začal jsem se o to více zajímat, protože jsem to chtěl opravit, neboť druhý monitor občas používám. Situace je taková, že podpora více monitorů je ve verzi 10.13.4 opravdový průser i na origo Macích, o kterém Apple samozřejmě ví již od Beta verze, ale z mě neznámých důvodů s tím nic nedělá. Všichni se odkazují na to, že pokud chcete používat více monitorů tak downgradujte na 10.13.3, kde to ještě funguje. Máme si počkat na verzi 10.13.5, kde to bude údajně opraveno.

Takže pokud chcete downgradovat, musíte buď použít zálohu z Time Machine a potom použít Combo update na 10.3.3 nebo znovu nainstalovat přímo nižší verzi, pokud ji máte někde zálohovanou. No a potom zakázat automatické aktualizace.

Čehoš
Poděkovali: DidaJI

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.

Více
5 měsíců 1 týden zpět #1982 od filip.wz
filip.wz COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED High Sierra 10.13.4 s více monitory
Čau,

já mám 10.13.4 a 2 monitory to vidí a fungují bez problému, nebo se zatím žádný neprojevil.

Více
5 měsíců 1 týden zpět #1983 od cehos
cehos COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED High Sierra 10.13.4 s více monitory
velmi záleží na tom jakou používáš grafickou kartu.

Čehoš

Více
5 měsíců 1 týden zpět #1985 od filip.wz
filip.wz COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED High Sierra 10.13.4 s více monitory
No právě starou grafiku MSI Radeon HD 7850 OC 2048 MB
www.czc.cz/msi-r7850-twin-frozr-2gd5-oc/104886/produkt

Více
5 měsíců 1 týden zpět #1986 od cehos
Na AMD ten problém asi není, týká se to hlavně NVIDIE a USB výstupů. Problém způsobuje driver od společnosti Display link.

Čehoš

Více
5 měsíců 1 týden zpět #1987 od cehos
Teď jsem udělal malý pokus a už to jede. Používám GTX670 se dvěma monitory. První je dell 27" přes DP a druhý Behq 22" přes DVI. Na kartě jsou dva DVI výstupy. zkusil jsem použít druhý výstup a monitor se rozjel, ale systém si myslel, že má monitory tři. Pak jsem vrátil DVI Benq do původní pozice a byl zase bez signálu. Poté jsem vytáhl DP a zase ho vrátil zpátky, no a pak jsem zapojil DVI tam kde fungoval a nyní vidí systém dva monitory, tak jako před updatem, pouze s rozdílem, že ted' je DVI v jiné pozici. Zvláštní je, proč nefunguje druhý DVI. Vím že je 100% funkční, protože když počítač startuje, Dellu chviličku trvá než naběhne a vždy se to přepne na Beng do chvíle než se rozjede Dell, který je monitorem č.1. Každopádně je to zvláštní, ještě nikdy se mi při updatu nic takového nestalo.

Čehoš

Vygenerováno za 0.646 sekund