i7 4790 3,6GHz /GA Z97-D3H/ 32 GB RAM 1600 MHz /

Více
1 rok 8 měsíců zpět - 3 měsíců 1 týden zpět #1149 od cehos
cehos COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED i7 4790 3,6GHz /GA Z97-D3H/ 32 GB RAM 1600 MHz /
Čau,

tady je test výkonu mého Hackintoshe

Konfigurace:

Bootloader: Ozmosis 167X-MASS
MotherBoard: Gygabite GA-Z97-D3H
Processor: INTEL i7 4790 3,6GHz
Memory: Crucial Ballistix Sport 4x8GB DDR3 CL9 1600MHz (32GB)
ATX Power Supply: Corsair RM 650
Case: Fractal Design Define R4
Graphics: EVGA GTX 670 FTW Signature 2
HDD: Samsung SSD 850 EVO 120GB (OS X)
HDD: 2x1TB WD Black SATA/600 64MB
FireWire 800MB: Sonnet Allegro FW800 PCIe
Sound Card: integrovaná Realtek ALC1150
externí AVID MBox PRO III Generation (FireWire)
Ethernet Intel integrovaná
Wifi TP-Link TL-WDN4800

10.11.6 El Capitan

stejný hardware 10.12.6 Sierra

Čehoš
Přílohy:
Poslední úprava: 3 měsíců 1 týden zpět od cehos.

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.

Více
1 rok 8 měsíců zpět #1150 od Tesi
Tesi COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED i7 4790 3,6GHz /GA Z97-D3H/ 32 GB RAM 1600 MHz /
Caff, díky za ukazku, dotazek co mas za OS X?

mam podobnou sestavu desku mam ga-z87-hd3, cpu i7 4770, a samsung 250 +120instel +2x WD black 1 TB na data

ted k jadru pudla nedaří se mě nainstalovat EL capitan,
na 250 mam W10, na 120 mam mavericka.
kamoš má podobnou sestavu jinou desku B85, nemá SSD, a má jinou VGA R7 360, a stejnej problém
pri pokusu instalace el capitan mě pecko zamrzne a nejde dal. takže je to rukama :-)

Měl by si čas sepsat nejakej návod ? hodil linky na SW který je k tomu potřeba? případně popsat nějaké špeky na které si dát pozor?

Více
1 rok 8 měsíců zpět #1151 od cehos
cehos COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED i7 4790 3,6GHz /GA Z97-D3H/ 32 GB RAM 1600 MHz /
Ahoj,

já používám systém 10.9.5 Mavericks a před tím jsem dlouho používal 10.8.5 Mountain Lion. Jsem ve výběru OS x velmi konzervativní. Před časem, jsem ze zvědavosti zkusil na jiný disk nainstalovat verzi Yosemite myslím, že to byla 10.0 nebo 10.1 (přesně si nevzpomínám) a byl jsem nemile překvapen stabilitou tohoto systému. Vrátil jsem se tehdy k 10.8.5, který mi po všech stranách vyhovoval.

Co se týká tvých otázek:
nenapsal jsi jaký používáš bootloader (Ozmosis, Clover, chameleon atd.) a taky verzi.
používá instalačku pomocí metody unibeast nebo čistou instalaci pro boot s Ozmosis.
co znamená nedaří se mi nainstalovat? instalace se někde zasekne, nebo se vůbec nenabootuje?
máš správně nastavený Bios?
instaluješ to na integrovanou grafickou kartu procesoru nebo používáš dedikovanou gradickou kartu.

problematika instalace není tak složitá, pro toho, kdo ví co dělá.
Je potřeba tvůj problém lépe popsat a předeším ho umístit do správné sekce fóra, kde ho může najít více lidí a tak ti lépe pomoci :)

Ahoj

Čehoš

Více
1 rok 8 měsíců zpět - 1 rok 8 měsíců zpět #1152 od Tesi
Tesi COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED i7 4790 3,6GHz /GA Z97-D3H/ 32 GB RAM 1600 MHz /
diky za odpověd, na dodatečné info se kouknu na PC. nejsem kovanej v OS X. mám ho protože občas potřebuji něco otestovat pod macem.
sem tam po mě někdo chce hackintosh.

Maverika mam udelanou USB flash a ta me funguje na 90% PC akorad pak doinstaluji multibeastem a ovladače

děkuji vic napíšu po práci,

clover sem skoušel použít bez uspechu

taknějak mě jde spíš o info které uvede celkově do problematiky, protože to se v CZ najit nikde nedá a hledá se obtížně i v AJ

další problém co mě zaráží asi nejvíc, v každým navodu se počítá s tím že člověk už maca má, to je jaksi naprd když někdo chce hackintosh tak asi nemá maca, kdyby měl nechtěl by hackintosh.
s PC se dá říci umím hodně, ale OS X sem videl z rychlíku :-)

mě by stačilo kdybych našel někde zaručený návod "kompletní instalace" aklidně v AJ nějak se stím popasuji, hledám už týden a na el capitana sem nevyzral.

tak treba príkladem acer aspire v7-582pg na tenhle NTB se mě nedaří instalace maveriku.
potrebuji dual boot s win 10, každej OS bude na jiném HDD, win jsou v uefi ale to by problem nebyl bude to predelam do legacy a nebo ...
jenze mě nenaběhne ani instalace ani chybová hláška, spustim instalaci -x -v a po cca 1 minute rovnou restart.
VGA v biosu vypnout nejde aby byl jen intel
Poslední úprava: 1 rok 8 měsíců zpět od Tesi.

Více
1 rok 8 měsíců zpět - 1 rok 8 měsíců zpět #1153 od Riha
Riha COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED i7 4790 3,6GHz /GA Z97-D3H/ 32 GB RAM 1600 MHz /
Možná by bylo dobré si v tom udělat jasno:

1. Všichni tady (nebo skoro všichni) nemají originál maca, protože jeho cena je někde jinde. Proto používají hackintosh, který za zlomek ceny zcela plnohodnotně nahradí originál mac a řadě případů je i výkonější.

2. Když nemáš maca ani hackintoshe a potřebuješ instalační USB flash, stačí ti mac os ve virtuálním počítači pod Windows (konkrétně internet je plný souborů pro VMWare - ten se neistaluje, ale pouze zkopíruje do správného adresáře). Takhle jsem začínal i já.

3. Návodů je na tomto fóru i zahraničních velké množství. Těžko můžeš mít něco názornějšího a k tomu v češtině jako

www.hackintosh.cz/forum/instalace-operac...8-na-hackintosh.html

Problematice se věnuje řada zahraničních fór:
www.tonymacx86.com/
www.insanelymac.com/
www.hackintosh.com/
www.hackintosh.zone/
wiki.osx86project.org/wiki/index.php/Main_Page
www.hackintosh-forum.de/
hackintosh-amd.ru/

Je jich spousta dalších a k tomu kupa návodů na youtube.
Poslední úprava: 1 rok 8 měsíců zpět od Riha.
Poděkovali: Tesi

Více
1 rok 8 měsíců zpět #1154 od cehos
cehos COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED i7 4790 3,6GHz /GA Z97-D3H/ 32 GB RAM 1600 MHz /
Myslím, že pro tebe bude nejlepší asi toto VMWare na PC

Čehoš
Poděkovali: Tesi

Vygenerováno za 0.743 sekund